Podzimní sezóna společných skladeb v plném proudu!

12.11.2018

Podzimní závodní sezóna je už v plném proudu a naše gymnastky průběžně pracují na společných skladbách a dvojicích. 

Letos jsme složily skladbu nadějí mladších s pěti míči spolu s oddílem TJ ZŠ Hostivař, přičemž součástí týmu jsou dvě závodnice našeho oddílu, Anna Marie Lněničková a Stella Hosová. Další naší závodní skupinou jsou juniorky s pěti stuhami ve složení Diana Avtová, Tereza Hoffmannová, Ela Yasmin Murchová, Barbora Říhová, Johanka Vejnarová a Lucie Vintrová. Kromě společných skladeb máme i dvě dvojice, a to naděje nejmladší s dvěma obručemi - Veronika Plocková  a Emma Vedralová, a naděje starší se švihadlem a kužely - Sandra Hosová, Veronika Vinická a Natálie Vaculová.

Během podzimu se jednotlivé skupiny téměř každý víkend účastní závodů a postupně pilují své sestavy. 

Minulou sobotu 10.11. se konal oblastní Přebor Prahy v hale VŠE na Třebešíně. Obě zmíněné společné skladby, naděje mladší a juniorky, vystoupily na nejvyšší stupínek a každá vybojovala titul přebornic Prahy. Naděje nejmladší se umístily na třetím místě a naděje starší na šestém.

Přebor Prahy je zároveň kvalifikací na Mistrovství České republiky, které se pro společné skladby bude letos konat 8. 12., pro dvojice a trojice 9. 12., oboje v Karlových Varech. Obě naše společné skladby se úspěšně na MČR kvalifikovaly. Dvojice nadějí starších se případný postup na MČR dozví až později, a to podle konečného počtu přihlášených. Pro naděje nejmladší se MČR vůbec nepořádá.

Podrobnější informace, aktuální zpravodajství a více fotografií ze závodů naleznete vždy na našem Facebooku - Moderní gymnastika TJ SOKOL PRAHA 7  (https://www.facebook.com/TJSokolPraha7/).