Od pondělka 24. 5. 2021 se vracíme k plnohodnotným tréninkům v tělocvičně!

18.05.2021

Milé gymnastky, milí rodiče,

s radostí Vám oznamujeme, že od pondělí 24. 5. 2021 se po dlouhé době vracíme k tréninkům v tělocvičně, a to včetně přípravky.

Tréninky přípravky budou probíhat podle standardního rozvrhu:

  • starší přípravka - pondělí a středa v čase 16:00 - 17:00
  • mladší přípravka - pondělí a středa v čase 17:00 - 18:00

Podmínkou vstupu na trénink u dětí starších 6 let je potvrzení o absolvování testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem, případně čestné prohlášení o absolvování testu ve školském zařízení s negativním výsledkem nebo čestné prohlášení o prodělání onemocnění COVID-19.

V případě antigenního testu musí být test absolvován nejpozději v době 72 hodin před začátkem tréninku, v případě PCR testu nejpozději před 7 dny.

Pokud bude tedy dítě testováno např. ve škole v pondělí ráno antigenním testem, potvrzení o absolvování tohoto testu (resp. čestné prohlášení) lze využít na trénink v pondělí i ve středu (72 hodin uplyne až ve čtvrtek ráno). Na jeden týden tedy postačí jeden test, pokud se oba tréninky "vejdou" do 72 hodin.

Bližší informace naleznete v Mimořádném opatření Ministerstva zdravotnictví ze dne 14. 5. 2021 (čl. I. bod 15. písm. e) a čl. I. bod 18.), kde jsou podrobně popsány veškeré varianty a možnosti prokázání "bezinfekčnosti".

Dále upozorňujeme, že nebude možné využívat šatny ani sprchy. Proto žádáme, aby děti přišly na trénink pokud možno již převlečené.

Děkujeme za Vaši trpělivost a budeme se na všechny gymnastky moc těšit!